Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Wales

Nieruchomość na sprzedaż w Walii

Jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż w Walii, musisz wiedzieć, że ceny w Walii stale rosły w ostatnich latach, nawet jeśli wolniej niż ceny w Anglii, a Południowa Walia, gdzie znajduje się Cardiff, jest najlepsza w Północnej Walii.

Ogólnie rzecz biorąc, ceny w Walii są względnie stabilne dzięki postrzeganej dobrej wartości w porównaniu z południowo-wschodnią Anglią i obszarami wokół Londynu.

Nieruchomości na sprzedaż w Walii, a przede wszystkim rynek mieszkaniowy w północnej Walii tradycyjnie były napędzane przez kupujących z West Midlands w Anglii, ale w ostatnim czasie agenci zauważyli napływ kupujących z południa, a także ludzi, którzy gotowi do pracy i decydują się zmienić swoje życie.

Walia zazwyczaj nie przyciąga zamożnych nabywców zagranicznych, widzianych w innych częściach Wielkiej Brytanii, chociaż w Cardiff i na obszarach przybrzeżnych są tacy, których zagraniczni kupcy są w większości europejscy, głównie holenderscy i niemieccy.

W ciągu ostatnich 18 miesięcy w północnej Walii rośnie liczba amerykańskich nabywców zainteresowanych nieruchomościami na sprzedaż w Walii, w szczególności szukającymi nieruchomości na wybrzeżu, w okolicach Abersoch, Anglesey i Beaumaris, a także domów z widokiem na góry i ocean.

Walia nadal jest popularna wśród brytyjskich nabywców, którzy chcą spędzić wakacje lub chcą kupić nieruchomość na sprzedaż w Walii po zakończeniu kariery zawodowej.

  •  
    Przeprowadzka do Walii: wszystkie informacje, które musisz znać!

    Jeden z czterech członków Zjednoczonego Królestwa o bardzo silnej tożsamości, Walia uznawana jest za nowoczesny naród celtycki. W latach rewolucji przemysłowej obecność bardzo bogatych kopalni na terytorium pozwoliła przekształcić tę ziemię z typowo rolniczej na przemysłową. Dziś ten naród żyje głów ...

 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB